kredyt gotówkowy

Trudności w kredytowaniu potrzeb – czy można przeciwdziałać?

Trudności w kredytowaniu potrzeb pojawiają się dość powszechnie. Odrzucenia wniosków kredytowych zdarzają się z różnych przyczyn. Niektórym problemom możesz jednak przeciwdziałać, ale raczej działaniami długoterminowymi, nastawionymi na budowanie pozytywnej zdolności kredytowej i stabilnego dochodu gospodarstwa domowego.

Różnicowanie klientów na biznesowych oraz osoby fizyczne

Z kredytem gotówkowym na wakacjach...

Z wakacjami jest podobnie, jak ze świętami – wszyscy na nie czekają (i to przez cały rok) a gdyż już nastaną, mijają bardzo szybko. Niestety, nie można tego powiedzieć o kredytach gotówkowych (i wakacyjnych), których rolą jest sfinansowanie określonego wyjazdu. Jak zatem zaciągać kredyt, by wakacje które on finansuje nie były zabójcze dla naszego portfela? Naucz się jak to robić z głową na kredytowy-market.pl.

Pierwsza myśl – kredyt?

Kredyty otwarte i płatnicze

Decydując się na kredyt gotówkowy musimy mieć pełną przejrzystość ofert, które są dostępne aktualnie na rynku. Warto więc najpierw się z nimi dobrze zapoznać, dzięki czemu przed wizytą w banku nabędziemy odpowiednią wiedzę, która okaże się dla nas niezwykle przydatna podczas rozmowy z bankierem. Coraz większa liczba osób chętnie decyduje się na kredyt otwarty, ale w grę wchodzi również kredyt płatniczy.